Informatyzacja jednostek ochrony zdrowia, zarówno prywatnych jak i publicznych to dodatkowy profil działalności EXACOM. Mamy w tym zakresie bardzo duże doświadczenie. Ciągle doskonalimy swoje umiejętności uczestnicząc w szkoleniach, spotkaniach dziedzinowych, konferencjach.


Dostawy i wdrożenia informatycznych systemów medycznych

Zapewniamy klientom wsparcie na każdym etapie związanym z informatyzacją ich jednostki, niezależnie od tego czy uruchamiają nowy system, czy też rozszerzają funkcjonalność istniejącego systemu bądź systemów. Realizujemy usługę kompleksowo dobierając rozwiązanie najlepiej odpowiadające potrzebom klienta, zaczynając od analizy potrzeb, poprzez usługi konsultingowe, dostawę systemu, organizację procesu wdrożenia, zarządzanie projektem i jego właściwą realizację w oparciu o uzasadnienie biznesowe klienta.


Wsparcie serwisowe i zakup sprzętu

Oferujemy wsparcie zarówno od strony technicznej, jak i merytorycznej, a także doradztwo i zakup sprzętu informatycznego dla szpitali, przychodni oraz gabinetów lekarskich. Na ogół wsparcie realizujemy w modelu outsourcingu.